Akce Listopad

Po celý měsíc listopad při objednávce nad 700 Kč obdržíte jako dárek sadu 6 ks různých vánočních prostírání v průměru 20 cm :-)


×
Beruška - E-shop

Ubrusy obšité krajkou E-shop

Český výrobce předtisků výšivek
VYHLEDÁVÁNÍ
Přihlašení
Zapomněli jste heslo? Registrovat
Facebook
Odkazy

DOPORUČUJEME - SATORI DÝCHÁNÍ
terapeut Mgr. Martin Bartošek

Satori dýchání neboli rebirthing je inteligentní dechová metoda osobního rozvoje. Tato transformační technika představuje efektivní protistresový program pro vaši mysl, tělo i srdce www.satoridychani.cz

KURZY TECHNIKY RICHELIEU
objednat si můžete na e-mailu:
cizkova-eva@centrum.cz

DOPORUČUJEME

Beruška je VIP členem lahodného programu.

Vyšívání Beruška

Ubrusy obšité krajkou

W1 Převod vaší fotografie na křížkovou výšivku

Dostanete černobílý rozkres na křížkovou výšivku, počet a čísla potřebných bavlnek. Vaše rozměry i fotky zasílejte na e-mail vysivaniobjednavka@seznam.cz. Termín dodání je až 1 měsíc. Kvalitu fotografie zaslanou na e-mail vysivaniobjednavka@seznam.cz Vám posoudíme a dáme vědět, zda má správné rozlišení. Po té upravíme, popř. vložíme i nápis (můžeme udělat i výřez fotografie ovál, čtverec, kruh,  převod na černobílou fotografii, či sépii,). Můžete si určit počet barev na vyšívání  20-40. Součástí balení je počet a čísla bavlnek, opět možnost výběru (Anchor, DMC a Mouline. Cena níže uvedená je za rozměr max 30x40 cm . Při větším rozměru Vám zašleme nezávaznou kalkulaci.
Cena: 450 Kč
Ceny včetně DPH

2011 Copyright © Vyšívání Beruška
Beneška 206, Kobeřice u Brna, 684 01
mobil: +420 603 869 050, email: vysivani.beruska@seznam.cz

Facebook Created by Grafik-Art.cz